کارخانه شهاب شیشه اصفهان

این کـارخانه  در سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی بزرگ شرق در فضایی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع و با بهره برداری از کوره کانوکشن و امکان تولید شیشـه های سکوریت در ابعاد ۵۰۰*۲۵۰ سانتی متر تاسیس و راه اندازی گردید.

در سال ۱۳۹۵ و با انتقال مالکیت و مدیریت کارخانه شهاب شیشه اصفهان به گروه صنعتی شیشه فروغی، این کارخانه با مدیریت آقای مسعود فروغی به عنوان چهارمین کارخانه ی مجموعه، با تکیه بر تجربه ارزشمند مدیران و کارشناسان گروه صنعتی فروغی وارد مرحله متمایزی از شکوفــایی و بالندگی خود شد.

در راستای اهداف مدیریت ارشد گروه و تکمیل محصولات و نیاز بازار در سال ۱۳۹۶ کارخانه ی شهاب شیشه اصفهان اقدام به تجهیز و راه اندازی سایت چاپ با پیشرفته ترین دستگـاه تمام اتوماتیـک، چاپ U-V تا ابعاد ۲۰۰*۳۰۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۰ سانتی متر بر روی کلیه ی سطوح مسطـح از جمله شیشه، کاشی، سرامیک، MDF، پلکسی و … نموده است.

امروزه مفتخریم به اطلاع همکـاران گرامی برسانیم که در این کارخـانه علاوه بر تولید شیشـه های سکوریت با آرم استاندارد و شیشه های لمینت  EVA  و PVS موفق به تولید ماکروکریستـال های سه بعـدی گردیده ایم. از این محصول لاکچری در قسمت های مختلف ساختمـان به عنوان کف، بدنه، بین کابینت و سقف مجازی می توان استفاده نمود.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟